Služby

Služby

Podlahářství Brno.

Našim zákazníkům nabízíme prodej a montáž podlahových krytin, včetně kompletní realizace veškerých podlahářských prací od bezplatného zaměřením a kalkulace, vyrovnání původní podlahy nivelační stěrkou nebo záklopem z OSB desek až po montáže veškerých plovoucích podlahových krytin jako jsou  vinylové plovoucí podlahy, laminátové plovoucí podlahy, dřevěné plovoucí podlahy, celovinylové plovoucí podlahy, obkládání betonových schodů z materiálů jako jsou vinylové dílce, koberce, PVC a dřevěné vícevrstvé podlahové dílce.

Nabízíme značky:

Proline Click, Ecoline Click, Proline Aqua Click, Ecoline Aqua Click, Expona Commercial, Egger, Expona Domestic, Expona Design, Lightline, Conceptline, Projectline, Fatra Click, Fatra Thermofix, Vinylcomfort, Kahrs, Steirer Parkett, DESIGNline, Parador, Esco, Haro, Weitzer Parket, Dua Design, Tarkett, Forbo, Novilon, Sika, Chemos, Thomsit, Murexin, Mapei, Bona, Loba, Osmo, Soudal....

Vzorkovníky podlahových krytin Vám rádi přivezeme až na místo realizace a po dohodě Vám je zapůjčíme k pozdějšímu výběru dekoru.

Přijedeme k Vám zdarma a zkonzultujeme Váš stávající podklad, zda je vhodný k pokládce nebo je nutná jeho úprava a popř. jaká, event. provedeme předběžnou kalkulaci.

Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

 

Upřesnit hledání

© Copyright 2024 | Všechna práva vyhrazena